Život popretkávaný snami

Hovorí sa, že všetko, čo si dokážeš vysnívať, môžeš aj dosiahnuť. Kiežby! Niekedy k naplneniu svojich snov potrebujeme viac peňazí, inokedy nám chýba čas či sila vytrvať a sú chvíle, kedy v svoje sny jednoducho prestávame veriť. Verím, že odhodlanie a motivácia sú tými hlavnými motormi, ktoré nás v živote poháňajú za dosahovaním cieľov a plnením si snov. A práve o motivácii, inšpirácii, snoch, kráse a odhodlaní píše vo svojom blogu Katka.

Katkin blog som objavila celkom náhodou ešte v jeho začiatkoch. Oslovili ma najmä snové, jemné, pastelové fotky, ktoré mi často spríjemnili deň. Zo zvedavosti som si teda objednala aj prvé tlačené číslo magazínu Dream&Live, ktoré má dodnes čestné miesto v mojej polici s knihami.

Časopis plný krásnych fotiek, cestovateľských tipov, motivačných citátov a rozhovorov s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí nie sú dennodenne na titulkách bežných časopisov. A to všetko bez reklamy. Len pohodové čítanie. Taká bola moja spätná väzba na Katkin počin a v tej chvíli som ešte netušila, že naše cesty sa opäť stretnú (hoci je pravda, že som ju dlho plánovala osloviť na naše rodinné fotenie).

O niekoľko mesiacov sa mi Katka ozvala s prosbou, aby som jej ušila jemné náušnice vo farbe oblohy. Mala presnú predstavu, pretože náušnice mali byť súčasťou jej ďalšieho splneného sna – narodeninového fotenia v provensálskych levanduľových poliach. No a dnes by som Vám rada ukázala výsledok našej malej spolupráce 🙂

      

 

      

 

A hádajte, kde sa niektoré z týchto fotiek objavia? 🙂 V novom čísle magazínu Dream&Live, na ktoré sa už veľmi teším. Tento príspevok skutočne nie je platenou reklamou 😉 Len by som Vám rada v rámci svojho blogu predstavila zaujímavých a šikovných ľudí, ktorí ma inšpirujú. Ak sa Vám Katkin časopis páči, môžete si ho už dnes predobjednať a podporiť tak jeho vydanie TU.

 

Až gýčovo krásne.. aj také môžu byť splnené sny.

 

Vaša Danka

 

PS Tá prekrásna nebíčkovomodrá sukňa po zem je od šikovnej dvojky zo salónu Peter a Lucia.

PPS Tento článok by nevznikol, nebyť pána tepovača, ktorý ma odstavil od môjho pracovného stola. Kým mi koberec v pracovni uschne, možno ešte pár článkov pribudne 🙂 Hups, nie. Ela je hore!