Milí zákazníci,

ďakujem za váš záujem o ručne šité štebotavé šperky. Keďže v ich prípade nejde o pásovú výrobu, ponuka má svoje obmedzenia. To zároveň zaručuje exkluzivitu štebotavých šperkov.

V e-shope  nájdete množstvo originálnych, ručne šitých šperkov, pričom pri každom z nich je uvedená dostupnosť. Šperky, ktoré sú skladom, odosielam čo najskôr po obdržaní platby (v prípade platby na dobierku po potvrdení objednávky). Šperky, ktoré majú v popise uvedené “na objednávku”, musíme špeciálne pre vás najskôr ušiť, dodanie teda bude oneskorené (podľa aktuálnej vyťaženosti, aktuálne cca 4 týždne). Ak ale niečo potrebujete ušiť rýchlo rýchlo a včera bolo neskoro, prosím napíšte mi a urobím, čo je v mojich silách 🙂

Informovať sa o aktuálnej čakacej dobe pri šperkoch na objednávku sa môžete prostredníctvom kontaktného formulára , emailom na adrese stebotavo@stebotavo.sk alebo prostredníctvom správy na Facebooku. Alebo stačí v pravej časti obrazovky kliknúť na modrú okrúhlu ikonku messengera a ste so mnou v okamžitom spojení.

Všetky šperky za Vami poletia v prekrásnych krabičkách s logom štebotavo. Za darčekové balenie teda neplatíte ani cent navyše. Krabička výborne poslúži nielen ako krásne balenie v prípade podarovania šperku, ale aj ako miesto na odloženie a uskladnenie šperkov a ich ochranu pred prachom.

V prípade, ak sa chystáte štebotavý šperk niekomu venovať, prosím uveďte mi to v poznámke k objednávke. S radosťou Vám k zásielke priložím aj originálnu kartičku, na ktorú už len dopíšete svoje venovanie.

Ak ste svoje vysnívané náušnice či iný šperk v e-shope nenašli, môžete si poprezerať našu predošlú tvorbu na mojom Facebooku či Instagrame alebo mi napísať o svojej predstave. Spolu všetko vymyslíme 🙂

Vaša štebotavá Danka