Handmade svadba v štebotavom podaní

Ahojte, rada by som sa s vami podelila nielen o svoju tvorbu, ale aj pár osobnejších riadkov a fotiek 🙂 Sú to už viac než dva roky, odkedy sme s mojím dnes už manželom oficiálne svoji a odkedy nosím jeho priezvisko, ktoré sa postaralo aj o moju značku 🙂 štebotavo. A toto je naša štebotavá handmade svadba.

Sme ľudia veselí, vymýšľaví, štebotaví a handmade pozitívni, a preto ani naša svadba nemohla byť iná. Tak teda nech sa páči, čítajte ďalej, pozrite si čo-to z nášho svadobného albumu a nenuďte sa u mňa 🙂 to by ma mrzelo.

Nemám nič proti veľkým svadbám, honosným róbam a 10 – chodovým obedom. Ale to nie som ja. A ani môj muž, takže naša svadba taká byť jednoducho nemohla. A načo vymýšľať také veľké veci po takmer 10 rokoch spoločného života? Tak sme si povedali, že naša svadba bude iná. Taká naša. Malá, veselá, farebná, štebotavá.

Máme radi prírodu a Devín. A preto sme si svadobné fotenie zinscenovali v prírode na Devíne 🙂 Za krásne fotky ďakujeme skvelému fotografovi Mattovi. Ako vidíte, zladili sme sa dočervena.. Šaty sú kúpené a teda moje, dodnes visia v šatníku.. nie že by som bola sentimentálna, ale raz sa s nimi môže naša dcérka hrať na nevestu 😉

A aby tá hra na nevestu mala šťavu, odložila som aj svadobnú kyticu. Trvácnu, farebnú, krásnu. A ďakujem za ňu (aj za pierko pre ženícha) Lucke.

Šperky som si na poslednú chvíľu vyrábala sama. Bolo to skutočne o 5 minút 12. Alebo v našom prípade skôr vo štvrtok pred sobotou 😉 Nájdete ich v kolekcii mojich šujtášových šperkov na ľudovú nôtu.

Ducha modelky som vo svojom manželovi objavila až po sobáši.. v svadobnom albume 🙂

Sme hraví, a tak sme sa hrali aj v tento deň.. a už viete, ako sa voláme 😉

Vulgárne gestá nám nič nehovoria.. Ale pozrite sa na tie obrúčky 🙂 Vďačíme za ne českej dielni Hykal. Učaroval nám ich damasteel.

Praví štebotavci musia mať svoje hniezdo.. aj pre svadobné obrúčky. Ďakujeme floristke DeKora.

Táto fotka nebola vôbec v pláne..je úplne spontánna, pri presune z fotenia domov.. a zapáčila sa nám natoľko, že dnes visí ako obraz v našej obývačke.. vďaka úžasnej Katke. Áno, to je tá, čo dnes vytvára módne kolekcie a jej šaty si oblieka napríklad aj redaktorka a zároveň Sajfova pani, Veronika Ostrihoňová.

Táto fotka dnes už tiež patrí medzi pamätné. Nuž, nakoniec sa obrúčku nastoknúť podarilo 🙂

A keďže ju takmer nikdy z prsta neskladám, často ju vidíte ako doplnok pri produktových fotografiách. Aspoň viete, že to je naozaj moja ruka 🙂

One thought on “Handmade svadba v štebotavom podaní

  1. Spätný odkaz Pod stanom si štebotali a večnú lásku sľúbili - stebotavo.sk

Komentáre sú uzavreté.