Obrovitánske ďakujem, náušničky sú prekrásne, veeeľká spokojnosť a tie darčeky.. tie šperky naozaj štebocú, sú ľahučké, krásne visia na ušiach, som rada, že si mi poradila. Určite nie sú moje posledné.

Monika K.

Danka, práve som si prevzala balíček a už len to, ako je to krásne balené, mi vyrazilo dych. Najkrajší balíček, na aký som kedy čakala. A náušničky.. no, nemám slov, už sa neviem dočkať, kedy to maminke dám, tá sa aj zblázni od šťastia!

Lucka R.

Práve som si rozbalila balíček (senzačne zabalený) a ja vážne nemám slov! Perfektné, úžasné, nádherné. Ďakujem veľmi pekne. Ešte aj tie srdiečka sú nádherné. Mamina má o 2 týždne 50-ku tak sa teším ako si ich dám.

Michaela B.

Ahoj Dani, chcem sa ti len pochváliť, aký úspech mali v Indii tvoje náušničky, normálne ma domáci zastavovali, aby mi ich pochválili. 

Katka H.

Ahoj Danka, konečne ti idem napísať, náušničky dorazili v poriadku.. no poviem ti, sú neskutočné, tak sa z nich vytešievam, ako dieťa, ktoré dostane hračku 🙂 už teraz sa teším na ďalšie kúsky do svojej zbierky!

Ivana K.

Ďakujem za náušničky, sú úplne mega, že waaaaaw!!! Odpadla som pri nich. Teda už pri pohľade na to balenie, vďaka tebe mám dnes také malé Vianoce! Ďakujem ešte raz!

Hanka K.